Değişim ve İade Şartları
 
Açelya Trend’e sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 14 gün içerisinde değiştirebilir ve/veya iade edebilirsiniz.
Değişim ve İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için acelya@acelyatrend.com 'a ya da 0 535 620 84 01 Whatsapp numaramıza bilgi vermeniz gerekmektedir.
Değişim ve İade talebinizle ilgili Açelya Trend Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızla birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde geri gönderebilirsiniz. “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak bir not ile belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz.
 
Ürününüzün/ürünlerinizin değişim ve iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işleminizin durumu size en kısa sürede bildirilecektir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 1 iş günü içerisinde size Mng Kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir. Değişim öncelikle aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılması istenildiği takdirde, eğer fiyat farkı çıkacak olur ise, ilgili farkın ödemesi sonrası değişim işlem süreci tamamlanır. İade işlemlerinde ise; iadenizin onayı ile birlikte ücret 1-5 iş günü içerisinde ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.
 
 
Değişim ve İade Kargo Gönderimi
 
Anlaşmalı kargo şirketimiz Mng Kargo firması haricinde bir kargo firması ile değişim ya da iade gönderimi yapılması durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır.
Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.
 
Değişim ve İade Adresi: Açelya Trend Firuzköy Mahallesi Firuzköy Bulvarı No:130 Avcılar / İstanbul