YAZ MODASI; DESENLİ ELBİSE

Özellikle bahar ve yaz aylarında vazgeçilmez giyim ürünlerinden olan desenli elbiseler, son sezonda yepyeni desenlerle ve tasarımlarla moda dünyasındaki yerini aldı. Uzun yıllardır alışık olduğumuz tasarımların yanı sıra farklı modellerin de hâkim olduğu yeni sezonda öncekilerden farklı olarak yaz desenlerine hayvan desenleri de eşlik ediyor. 2022 desenli elbise modellerinde neler moda gelin hep birlikte bakalım.

Baharın Çiçek Esintileri

Eğer yakın zamanda yaz alışverişi yapmayı düşünüyorsanız kendinize mutlaka çiçek desenleriyle bezenmiş bir elbise almalısınız çünkü çiçek desenli elbiseler, her sezon olduğu gibi 2022 sezonunda da zirvedeki yerini koruyor. Biz de güneşi sık sık göreceğimizi müjdeleyen bu elbiselerin olmadığı bir yaz düşünemiyoruz!

Volanlı Elbisenin Dönüşü

Önceki yıllardan farklı olarak 2022 desenli elbise modelleri modasına eklenen yeni bir tasarım var: Kol ya da etek ucundaki volanlar. Bu yılın elbiseleri arasında gerek desenleriyle gerekse kesimleriyle özellikle 60’ların esintilerini taşıyan volanlı elbiseleri sık sık görüyoruz ve büyük ihtimalle Yeşilçam filmlerini bol bol anıyoruz.

Zamansız Şıklık: Hayvan Desenleri

Dişiliğin vücut bulmuş hali olan leopar, zebra desenlerin zamansız şıklığı 2022 elbise modelleri modasına da yansıyor. Gerek günlük elbiselerde gerekse davet elbiselerinde leopar, zebra desenlerini bu sezon da görüyoruz.

Puantiye Desenli Elbiseler

Bu yılın desenli elbise modelleri modasında yerini alan bir diğer parça da puantiye desenli elbiseler. Tatlı ve sevimli kombinler oluşturmak için puantiye desenli elbiseleri dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Desenli elbise modellerinde neler moda merak ediyorsanız www.acelyatren.com ‘a göz atmayı unutmayın!