GARDIROBUN VAZGEÇİLMEZİ SİYAH ELBİSELER NASIL KOMBİNLENİR?

Siyah, tüm zamanların vazgeçilmez klasik rengidir ve dolapların kurtarıcısı siyah elbiselerle yanlış giyinmek mümkün değildir. Peki her kadının olmazsa olmazları arasında yer alan siyah elbiseler nasıl kombinlenir? Sizin için seçtiğimiz siyah elbise kombinleri ile çabasız şıklığın ve rahatlığın tadını çıkarın.

Günlük siyah elbise kombinleri

Günlük kullanacağınız düz siyah elbisenin görünümü canlandırmak için biraz kişisel dokunuşunuzu eklemeye ne dersiniz? Serin havalarda günlük kullanım için özellikle kot ceketler, deri ceketler ve spor ayakkabılar harika tamamlayıcılar olabilir.

Siyah elbisenizi toprak tonlarında bir trençkot ile kullandığınızda da harika bir sonbahar havası yakalayabilirsiniz. Siyah diz boyu çizmeler ve kahverengi çantalar bu görünüm için doğru aksesuarlardır

Her ortama uygun elbise kazak kombinleri

Yaz aylarında tek başına giydiğiniz siyah elbisenizi kışın kullanmanın en pratik yollarından biri de kazaklarla kombinlemektir. Siyah elbisenizi, üzerine giyeceğiniz bir kazakla soğuk havaya uygun hale getirebilirsiniz. Opak çoraplar, uzun çizmeler, spor botlar ve şişkin montlar siyah elbiselerle yapacağınız kış kombinleri için son derece uygundur.

Şık elbise kombinleri

Siyah elbiseyle daha resmi bir görünüm yaratmak için çeşitli aksesuarlarla kombinlenebilen ışıltılı, gösterişli bir elbise tercih edebilirsiniz. Uzun elbiselerde gösterişli topuklu ayakkabılar; kısa elbiselerde ise uzun çizmeler veya botlar, görünümü yükseltmenin harika bir yoludur. Aynı şekilde kemer kullanmak da bel kısmına şık bir hareket verebilir. Siyah elbisenizi ofiste giymeyi planlıyorsanız, kombininizi blazer bir ceketle tamamlayabilirsiniz.

Siyah elbiselerin kombinlenmesi kolaydır ve siyah bir elbise birçok şekilde giyilebilir. Tarzınıza uygun bir elbise bulmak için sitemizdeki siyah elbiselere göz atmayı unutmayın.

Siyah elbiselerin yer aldığı koleksiyonumuzu incelemek için www.acelyatrend.com adresimize bekliyoruz.