KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Gömlek

Kadınların gerek günlük yaşamlarında gerekse de iş yeri gibi daha resmiyet gerektiren alanlarda en sık kullandığı parçalardan biri gömlek modelleridir. Öyle ki her sezon birbirinden farklı ve yeni modellerde ürünlerin reyonlarda yer aldığı görülüyor. Fakat her kadın farklı görünmek istemenin yanı sıra günümüz moda trendlerine uygun bir şekilde giyinmek istemektedir. Bunun için de bayan gömlek modelleri seçerken sezonun en popüler renklerinin yanı sıra gömlek kesimine ve kumaş türüne dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle de yeni sezonun hit modelleri incelendiğinde daha çok belden oturtmalı gömleklerin daha sık tercih edildiğini görmek mümkün olacaktır. 2021 sezonundan başlayarak önümüzdeki birkaç yıl boyunca da en sık kullanılacak renkler arasında ise beyaz, siyah, kırmızı, kahverengi ve saks mavisi tonları yer almaktadır.

Gömlekler birçok kombinin kurtarıcı parçası! Bu nedenle hem tesettürlü kadınlar hem de açık kadınlar tarafından sıkça tercih edilen parçalardan biri! Özellikle de kap, pardösü ve de tuniklerin içinde çok daha rahat bir şekilde kullanıldıklarından tesettürlü kadınların dolaplarında daha sık yer vermesi gereken parçalar olarak bilinmektedirler. Bayan gömlek modelleri seçenek bakımından her sene olduğu gibi bu sene de son derece zengin! Sezonun en gözde parçaları ise tunik şeklinde tasarlanmış gömlek modelleri olacak. Bu tarz ürünler tesettürlü kadınlarımızın günlük hayatlarında çok daha modern ve resmi bir duruş sergilemelerinde yardımcı olacak parçalar arasında bulunacak.

Bayan gömlek çeşitleri birbirinden farklı tasarımlarıyla bu sene de dolaplarımızın olmazsa olmaz parçaları arasında yerini alacak gibi görünüyor. Hemen her tarza uyum sağlayacak olan basic kesimler, slim fit kesimler ve de son zamanların trendini yakalamayı başarmış fırfırlı, volanlı ve de oversize kesimler eminiz ki sizlerin de şıklığına şıklık katacak!

Yanları yırtmaçlı ve bağcıklı gömlek tunik...
89,95TL
Yanları yırtmaçlı ve bağcıklı gömlek tunik...
89,95TL
Yanları yırtmaçlı ve bağcıklı gömlek tunik...
89,95TL
Yanları yırtmaçlı ve bağcıklı gömlek tunik...
89,95TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)